24
63%
10/16
3

Vos tris taškus per kėlinį sukrapščiusi Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (15-6) komanda patyrė skaudžiausią šio sezono nesėkmę. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Mezon-NKL pirmenybėse svečiuose 52:84 (9:14, 20:19, 3:25, 20:26) pralaimėjo Molėtų „Ežerūnui“ (4-16).

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo tik 33:29, tačiau Gintauto Vileitos auklėtiniai po didžiosios pertraukos pradėjo žaisti lyg iš natų – per trečiąjį kėlinį praleido vos 3 taškus ir „Ežerūno“ pranašumas išaugo iki 58:32 ir nugalėtojas abejonių nebekėlė.

„Ežerūnas“ savo laimėjo visose statistikos kategorijoje. Tam didžiausią įtaką turėjo menka klaipėdiečių rotaciją, nes į Molėtus atvyko tik 9 pajūrio krepšininkai.

Tritaškius šeimininkai metė puikiu 52 proc. taiklumu (11/21), kuomet svečiai pataikė 29 proc. tolimų metimų (5/17). Kovą po krepšiais „Ežerūnas“ laimėjo 36:19.

„Ežerūnas“: Eimantas Narušis 24, Marius Pociukonis 18, Pranas Skurdauskas 15 (11 atk. kam.), Ignas Repčys 13.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Andrius Skvarčinskas 13, Ignas Ramašauskas 12, Viktoras Chodosovskis 9.