Nuotr.: gintarasmockus.lt
Nuotr. gintarasmockus.lt

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė „Telšių“ (14-7) komanda, kuri savo aikštėje 86:54 (18:12, 16:11, 32:11, 20:20) nepaliko jokių vilčių Jonavos „Sporto klubo“ (5-16) atstovams.

11
20
50%
2/4
9

Per pirmuosius du kėlinius dviženklę persvarą įgiję aikštės šeimininkai dominuoti rungtynėse pradėjo po ilgosios pertraukos – 34:23.

Ignas Razutis smeigė du tolimus paeiliui, Mindaugas Norkus pridėjo vieną, telšiškiai trečiąjį ketvirtį laimėjo triuškinamai 32:11 ir pirmavo beveik dvigubai – 66:34. Likęs kėlinis tebuvo formalumas.

„Telšių“ gretose taškus pelnė visi 10 mačui registruotų krepšininkų, iš kurių mažiausiai surinko 15 minučių žaidęs Vilius Pocius (2 tšk.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 20, Ignas Razutis 11, Emilijus Gumuliauskas 11, Ovidijus Kaminskis 10.

„Sporto klubas“: Mintautas Bulanovas 21, Karolis Šarukas 10.