Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo „Šilutės“ (11-8) ekipa su Aurelijumi Pukeliu priešakyje.

19
32
2
9

Roberto Kuncaičio vadovaujama ekipa namų rungtynėse 82:69 (24:23, 20:15, 21:12, 17:19) pranoko Kauno KTU (9-12) žaidėjus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Šilutiškiai atitrūko, kada antrajame ketvirtyje pradėtą sėkmingą atkarpą pratęsė iki 15:2 ir trečiojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklę persvarą – 49:38. Paskui lemiamo ketvirčio pradžioje „Šilutė“ pirmavo rekordiniu skirtumu – 69:50.

Aikštės šeimininkai kovą po krepšiais laimėjo 39-27, iš kurių 18 atkovojo puolime. Taip pat agresyviau rungtyniavę šilutiškiai metė 27 baudų metimus, kada svečiai tik 11.

Pukelis per 32 minutes pelnė 19 taškus (7/9 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 32 naudingumo balus.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 19 (9 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 18, Brianas Wanamakeris 18, Ulyssesas Thomasas 10, Simas Raupys 10 (9 atk. kam.).

KTU: Jaunius Davniukas 15, Martynas Zigmantavičius 11, Mikita Balabanas 10.