Nuotr.:

Mezon-NKL pirmenybių Suvalkijos derbyje Marijampolėje intrigos nebuvo. Čempionato lyderiai „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai namų aikštėje 112:63 (31:16, 32:17, 26:20, 30:10) susitvarkė su Šakių „Vyčiu“.

23
31
100%
8/8
75%
3/4

Savo nusiteikimą rungtynėms sūduviečiai demonstruoti pradėjo jau nuo pat mačo pradžios. Jau pirmojo kėlinio viduryje Marijampolės komanda spurtavo 13:2, o ketvirtis baigėsi dviženkliu šeimininkų pranašumu (31:16).

„Sūduvos-Mantingos“ pranašumas dar labiau išaugo įpusėjus rungtynėms (56:33), o trečiajame kėlinyje po Antano Udro dvitaškio, aikštės šeimininkų persvara pasiekė trisdešimties taškų ribą (73:42).

Paskutinis mačo ketvirtis tebuvo formalumas. „Sūduva-Mantinga“ tik dar labiau padidino savo atotrūkį ir susitikimas baigėsi triuškinama sūduviečių pergale.

Beveik visose statistinėse kategorijose dominavusi „Sūduva-Mantinga“ pranašumą įrodinėjo ir po krepšiais. Marijampoliečiai kovą dėl kamuolių laimėjo 45-19.

Dar įspūdingiau atrodo komandų skirtumas naudingumo kategorijoje. Marijampoliečiai surinko 148 naudingumo balus, kuomet svečiai vos 49.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Šaulys 23, Ernestas Ežerskis ir Dominykas Domarkas po 14, Aurimas Kieža ir Rytis Juknevičius po 13.

„Vytis“: Augustinas Jankaitis 17, Edvinas Jezukevičius ir Tadas Sebežiovas po 14.

2016-12-17 07:31