16
26
11
3

Fantastiškai tritaškius metusi Maskvos CSKA (11-1) ekipa iškovojo eilinę pergalę Eurolygoje. Šį kartą Rusijos čempionai namuose 92:76 (24:11, 20:31, 27:23, 21:11) pranoko „Barcelonos“ (5-7) komandą.

Likus žaisti keturias minutes Petteris Koponenas smeigė tritaškį ir skirtumą sumažino iki 70:78. Visgi tuomet Dmitrijus Kulaginas ir Vitalijus Fridzonas atsakė dviem tolimais metimais ir šeimininkai susigrąžino saugią persvarą (84:70), kurios pakako iki mačo pabaigos.

CSKA tritaškius metė įspūdingu 65 proc. taiklumu (15/23). „Barcelona“ tolimus metimus taip pat metė pavydėtinu taiklumu, kuris siekė 52 proc. (11/21), tačiau to pranokti CSKA buvo maža.

Rusai atkovojo vos 21 kamuolį, o nė vienas CSKA krepšininkas nesugriebė daugiau 3 atšokusių kamuolių. Katalonai atkovojo 34 kamuolius.

„Mes mačą pradėjome gerai, tačiau antrąjį kėlinį nežaidėme gerai. Pergale nebuvo lengva, nors rezultatas gali rodyti ką kitą“, – po mačo kalbėjo Milošas Teodosičius.

„Antroje pusėje mūsų gynybą buvo labai gera. Iš pradžių neprivertėme „Barcelonos“ paprakaituoti gynyboje. Džiaugiuosi, kad antroje rungtynių pusėje mūsų gynyba leido laimėti rungtynes“, – mintimis dalijosi CSKA treneris Dimitrios Itoudis.

CSKA: Cory Higginsas 23, Milošas Teodosičius 16 (11 rez. perd.), Nikita Kurbanovas 15, Vitalijus Fridzonas 13.

„Barcelona“: Victoras Claveras 17, Petteris Koponenas 13, Tyrese'as Rice'as 9.