34
11
75%
3/4

Puikią gynybą pademonstravusi Atėnų „Panathinaikos“ (7-5) iškovojo antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje. Šį kartą Graikijos vicečempionai namuose 81:70 (23:14, 18:23, 20:15, 20:18) pranoko Stambulo „Fenerbahce“ (8-4) krepšininkus.

Šeimininkai nuo pat pirmųjų minučių čiupo varžovus už gerklės ir įgijo solidų pranašumą (33:18). Visgi trečiojo ketvirčio viduryje turkai skirtumą sumažino iki 52:57 ir atrodė, kad intriga sugrįš. Tuomet „Panathinaikos“ šovė į priekį 9:0 ir varžovų arčiau nebeprisileido.

Paskutinį kartą „Fenerbahce“ mažiau nei 70 taškų buvo pelniusi lapkričio pradžioje, kuomet Vitorijoje pralaimėjo net 52:86. Turkijos klubas šį sezoną mažiau nei 70 taškų yra pelnęs tik dukart ir abu kartai buvo Eurolygoje.

„Tai didžiausia mūsų pergalė šį sezoną. Treneris atliko nuostabų darbą. Mano asmeninis pasirodymas nieko nelemia, svarbiausia, kad sužaidė komanda“, – mintimis dalijosi geriausias mačo žaidėjas Calathesas.

„Tai buvo geros rungtynės. Antrajame kėlinyje buvo praradę kontrolę, tačiau po didžiosios pertraukos susitvarkėme ir iškovojome pergalę“, – teigė „Panathinaikos“ vyriausiasis treneris Xavi Pascualis.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 16 (11 rez. perd., 8 atk. kam.), Demetris Nicholsas 14, Kelvinas Riversas ir Jamesas Feldeine'as po 10.

„Fenerbahce“: Jamesas Nunnally 21, Kostas Sloukas 13, Ekpe Udoh ir Janas Vesely po 8.