Derrickas Low Nuotr.: V.Mikaitis
Egidijus Dimša Nuotr.: V.Mikaitis
Larry Drew Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr.: V.Mikaitis

Dramatišką pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-9) komanda, kurios herojumi tapo Osvaldas Olisevičius.

Dainius Adomaitis

Likus 0,1 sekundės, puolėjas smeigė tritaškį ir išplėšė pergalę aikštės šeimininkams 70:67 (18:14, 15:17, 20:16, 17:20) prieš LKL vicečempionus – Klaipėdos „Neptūno“ (8-8) krepšininkus.

Po Derricko Low dvitaškio „Pieno žvaigždės“ buvo priekyje 67:64, bet tuomet Mindaugas Kačinas kitoje atakoje smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą – 67:67.

Po minutės pertraukėlės paskutinės atakos smaigalyje atsidūręs Olisevičius pataikė tolimą metimą ir parbloškė varžovus – 70:67.

Pasvaliečių nesėkmę apkartino Egidijaus Dimšos trauma. Puolėjas ketvirtajame kėlinyje susižeidė ranką ir aikštėje daugiau nebepasirodė.

Tai buvo antroji „Pieno žvaigždžių“ pergalė prieš „Neptūną“ šį sezoną. Pirmajame tarpusavio susitikime pasvaliečiai Klaipėdoje triumfavo 61:55.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 20 (8 rez. perd.), Steponas Babrauskas 13, Andrejus Agafonovas 10, Nikita Balašovas 10.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 11, Mindaugas Kačinas 11, Jimmy Baronas 10.

Pergalingas Olisevičiaus metimas:

2016-12-18 10:27
whiteside11 lochasTaip zaisdami dar ziurek kokiam pusfinaly uzsiraus ant kauno gaidziu.

man greiciau atrodo su kad wilno kurwomis :D galesite i stoty gristi po tos serijos - vel busit isnaudoti ;DDD
2016-12-17 21:40
whiteside11 lochas
Taip zaisdami dar ziurek kokiam pusfinaly uzsiraus ant kauno gaidziu.
2016-12-17 21:12
12-30
Lietuvos rytas - neptunas

--
2016-12-17 21:10
neptunas
O ryt zaidzia vytautas islosus pries nevezi susilygintu su neptunu greit netures 4 vietos

--
2016-12-17 21:07
neptunas
Nu va antras pralaimejimas bet jau gresia ir 3 nuo lietuvos ryto jei nesukurtu intrigos prarastu 4 vieta

--
2016-12-17 20:31
Šaunuoliai Pasvaliečiai. Gražios rungtynės ir nuostabi pergalė :)
+1
2016-12-17 20:28
manau kad bus kaip praeita sezona - suda mals iki atkrintamuju, kur vel kurvryti isszagins :)
-1
Dvigubas pralaimėjimas Neptūnui-nuo 3v.ir Ryto jau skiria 4 pral.,tuo pačiu ir PPŽ priartėjo per vieną laimėjimą.Daug nuveikt teks antram rate Klaipėdai,jei nori iki 3 v.pakilti.