Amare'o Stoudemire'o blokas paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis išsaugojo Fynikso "Suns" krepšininkų viltis patekti į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superfinalą. Fynikso aukštaūgis įspūdingai nutraukė vieną paskutinių San Antonijo "Spurs" atakų ir, svečiuose rungtyniavę "Suns", šventė pergalę 111:106 (26:23, 26:36, 35:21, 24:26).Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 3-1 "Spurs" naudai.

A.Stoudemire'as paskutinę susitikimo minutę sužaidė daugiau nei įspūdingai. Kai po Roberto Horry tritaškio iki dvikovos pabaigos likus minutei ir 6 sekundėms komandas skyrė vos vienas taškas (107:106), "Suns" vidurio puolėjas pelnė 3 taškus paeiliui, o likus žaisti 36 sekundes įspūdingai blokavo Timo Duncano metimą.

"Spurs" lyderis jau manė lengvai įkrausiąs kamuolį į krepšį, tačiau lyg iš niekur išniręs A.Stoudemire'as spėjo kyštelėti ranką prieš kamuolį ir atliko nepakartojamą "stogą".

Nors kitoje atakoje "Suns" prametė, tačiau patys atsikovojo kamuolį ir, Steve'ui Nashui pataikius du baudų metimus, šventė pirmąją pergalę serijoje.

Rezultatyviausiai "Suns" žaidė: Amare'as Stoudemire'as 31 taškas, Joe Johnsonas 26, Steve'as Nashas 17 (12 rezultatyvių perdavimų), Quentinas Richardsonas 14, Shawnas Marionas 11 (14 atkovotų kamuolių).

"Spurs": Emanuelis Ginobili 28 (7 rez.perd.), Robertas Horry, Bruce'as Bowenas ir Timas Duncanas (16 atk. kam.) po 15, Tony Parkeris 13.

Viena didžiausių "Spurs" problemų šioje dvikovoje buvo netaiklūs baudų metimai. Niekad negarsėję savo taiklumu nuo baudų linijos, šįkart šeimininkai pataikė vos 11 metimų iš 23. Labiausiai prie šio skaičiaus prisidėjo T.Duncanas: iš 12 jo baudos metimų tikslą pasiekė vos 3.

Penktosios serijos rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Fynikse.

2005-05-31 20:02
rezultataui esant 107:106 iemete tristaki, vadinasi 110:106 ir tada neiemete, bet atsikovojo ir varzovams prasizengus imete du baudos metimus, ta koks rezultatas turetu buti ,ar kiek baudu imete, ar kaip... blemba juk ne visi nakti gali ziuret, bukit zmones rasykit suprantamai...
2005-05-31 14:17
rimantas_a > tai pagl tave geriausi krepsininkai yra psichologai?:)
2005-05-31 14:12
Duncanas pagal issilavinima yra psichologas, o vis tiek nesugeba teisingai nusiteikti baudu metimams.
2005-05-31 13:27
liko 3 pergales...
2005-05-31 10:38
Nieko tokio vistiek spurs laimes ir keliaus y super finala kur ten susitiks su detroitu
2005-05-31 07:52