39
78%
7/9
7

Puikią gynybą Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pademonstravo „Telšių“ (15-7) krepšininkai. Augenijaus Vaškio auklėtiniai svečiuose 78:49 (17:11, 16:14, 19:12, 26:12) pranoko Kauno KTU (9-13) krepšininkus.

Rungtynėse intriga laikėsi tik pirmąsias 8 minutes, kuomet rezultatas dar buvo lygus (11:11). Vėliau KTU krepšininkai pradėjo strigti telšiškių gynyboje ir per keturias antrojo kėlinio minutes svečiai nutolo iki 27:13. Svečiai pranašumą vėliau tik didino.

Svečiai ne tik puikiai gynėsi, tačiau ir atakavo iš trijų taškų zonos. „Telšiai“ pataikė 12 tritaškių iš 24 (50 proc.), kuomet šeimininkai pataikė tik 6 tritaškius iš 28 bandymų (21 proc.).

„Telšių“ lyderis Ignas Razutis sužaidė rezultatyviausias ir geriausias karjeros rungtynes. Jis per 31 minutę pelnė 31 tašką ir surinko 39 naudingumo balus. Iki šiol 29 metų plungiškis daugiausiai buvo surinkęs 32 naudingumo balus ir pelnęs 24 taškus.

„Telšiai“: Ignas Razutis 31, Mindaugas Norkus 9, Laurynas Kaveckis 8.

KTU: Jaunius Davniukas 14 (12 atk. kam.), Mikita Balabanas 9, Matas Sapiega 6.

2016-12-18 20:17