Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Sudėtingą pergalę Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo Šakių „Vyčio“ (10-10) krepšininkai. Jie atsitiesė po tragiškos mačo pradžios ir 81:76 (11:30, 23:17, 25:16, 22:13) palaužė Molėtų „Ežerūną“ (4-17).

23
30
90%
9/10
58%
7/12

Pirmąjį kėlinį Šakių klubas pralaimėjo 11:30, o antrojo ketvirčio viduryje jo deficitas siekė 23 taškus (20:43). Visgi „Vytis“ mažino atsilikimą ir po dviejų kėlinių leido svečiams pirmauti 13 taškų skirtumu.

Trečiajame kėlinyje „Ežerūno“ persvara pasiekė 16 taškų, tačiau tuomet „Vytis“ pelnė 12 taškų be atsako ir prieš paskutinį ketvirtį priartėjo iki 4 taškų.

Sužaidus 37 minutes ir 39 sekundes Šakių klubas po Tado Sebežiovo tolimo šūvio įgijo persvarą (73:71). Rungtynių pabaigoje Edgaras Stanionis pataikė tris baudas, Rokas Stankevičius pridėjo dvitaškį ir „Vytis“ triumfavo 81:76.

„Vytis“: Edgaras Stanionis 23 (40 min., 9/10 baudos, 7 atk. kam., 10 išpr. praž.), Edvinas Jezukevičius 16 (7 atk. kam.), Rokas Stankevičius 11, Marijus Užupis ir Tadas Sebežiovas po 10.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 17, Dovydas Giedraitis 16, Marius Pociukonis 13, Eimantas Narušis 12 (7 atk. kam.).

2016-12-17 20:03
xxx
Netikejo Ezerunas patys,kad gali laimet... 3kel gale +16... ir taip staiga praleist kruva tasku,nei minutes nebuvo paimta nieko...