Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Emmanuel  Mudiay
PTS 22 | REB 7 | AS 5 | ST 1
Mindaugas Kuzminskas ant parketo išbėgo tik tuomet, kai jau buvo aišku, jog Niujorko „Knicks“ (14-13) klubui teks susitaikyti su pralaimėjimu.

Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje 114:127 (22:33, 32:29, 26:24, 34:31) turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ (11-16) komandos pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje aikštelėje pasirodęs Kuzminskas žaidė nepilnas 2 minutes, per kurias krepšio neatakavo bei spėjo tik kartą pažeisti taisykles.

Šeimininkai jau pirmosiomis minutėmis įgijo dviženklę persvarą 14:3, o vėliau netrukus dar labiau ją padidino bei antrojo ketvirčio pradžioje pirmavo 41:24.

Svečiai iš Niujorko nenuleido rankų bei po ilgosios pertraukos prisivijo 66:70, tačiau tuomet „Nuggets“ spurtavo 15:3 bei vėl pabėgo į priekį 85:69.

Trečiojo kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis (96:75), o priešnuodžių Denverio ekipos puolimui neradę Jeffo Hornaceko auklėtiniai buvo priversti susitaikyti su pralaimėjimu.

Pirmą kartą susitiko broliai Willy ir Juancho Hernangomezai. Willy sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių pelnydamas 17 taškų ir atkovodamas 10 kamuolių, o Juancho žaidė vos minutę ir pelnė tašką.

„Nuggets“: Kennethas Fariedas 25, Emmanuelis Mudiay 22, Willas Bartonas 17, Gary Harrisas 16.

„Knicks“: Carmelo Anthony 29, Kristapas Porzingis 22, Willy Hernangomezas 17 (10 atk. kam.).