Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Kevin  Durant
PTS 34 | REB 11 | AS 4 | ST 2 | BS 1
Fantastišką puolimą demonstruojanti „Golden State Warriors“ (24-4) ekipa NBA pirmenybėse pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę.

Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose net 135:90 (39:21, 31:24, 38:27, 27:18) susidorojo su Portlando „Trail Blazers“ (13-16) krepšininkais.

Į pergalę lygos vicečempionus vedė 34 taškus pelnęs Kevinas Durantas bei karjeros rungtynes sužaidęs Ianas Clarkas, kuris surinko 23 taškus.

Jau pirmojo ketvirčio viduryje „Warriors“ įgijo dviženklę persvarą 22:12, o iki ketvirčio pabaigos ši persvara beveik padvigubėjo – 37:19.

Antrajame kėlinyje spurtas 9:0 leido šeimininkams triuškinti varžovus jau 58:30, o po ilgosios pertraukos bejėgių „Trail Blazers“ krepšininkų duobė gilėjo ir toliau.

Prasidėjus paskutiniajam ketvirčiui „Warriors“ pirmavo net 110:72, o pažeminimo svečiai neišvengė ir paskutinėmis minutėmis – mačą šeimininkai baigė laimėdami atkarpą 18:3 bei triumfuodami 45 taškų skirtumu.

„Warriors“: Kevinas Durantas 34 (11 atk. kam.), Ianas Clarkas 23, Stephenas Curry 19.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 20, Mo Harklessas 17, C.J. McCollumas 10.