Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

James  Harden
PTS 28 | REB 9 | AS 13 | ST 1 | BS 2
Hjustono „Rockets“ (21-7) ekipa per 2 minutes panaikino dviženklį deficitą bei išplėšusi pratęsimą jame pasiekė dešimtąją pergalę paeiliui.

Mike‘o D‘Antoni auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 111:109 (28:24, 16:33, 23:23, 28:15, 16:14) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (7-19) pasipriešinimą.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes „Timberwolves“ pirmavo 93:81, tačiau Trevoras Ariza ir Ryanas Andersonas smeigė po du tritaškius bei išlygino rezultatą 95:95.

Minesotos ekipa dar turėjo 6 sekundes savo atsakui, tačiau lemiamą išpuolį organizavęs Andrew Wigginsas vos sugebėjo pasiekti aikštelės vidurį bei iš ten atakavo itin netaikliai.

Pratęsimo pradžioje 7 taškus iš eilės pelnė Jamesas Hardenas (102:97), tačiau 45 taškus šiame mače surinkusio Karlo-Anthony Townso vedami šeimininkai iki paskutinės minutės varžovų nepaleido – 101:102.

Vis dėlto prasidėjus paskutinei minutei Ericas Gordonas smeigė tritaškį, Jamesas Hardenas netrukus pridėjo du baudų metimus, o 107:101 atitrūkę „Rockets“ užsitikrino pergalę.

20 taškų surinkęs ir 4 tritaškius pataikęs Gordonas bent 3 tritaškius pataikė jau tryliktame mače iš eilės. Tai trečia ilgiausia tokia serija NBA lygos istorijoje.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 41 (15 atk. kam.), Zachas LaVine‘as 24, Andrew Wigginsas 13.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 28 (13 rez. perd.) ir Ryanas Andersonas po 28, Ericas Gordonas 20.

to Anonimas
parodyk aukstaugiu su tokia galva, kaip KAT turi, pas daugeli 0 smegenu ir glaimybiu greitai suvokti kur jie randas ir kaip rinkti taskus ir net kaip aplamai valdyti savo pacio kuna reikia dalies smegenys nenesa..
2016-12-18 15:10
Townsas tipo ateities zvaigzde, gal kada ir bus, bet kol kas tai proto 0 - laimi 3 taskais, barzda verziasi link kasio, o tas palieka Ariza prie trajako ir bega dengt barzdos po kasiu. :D per durna galva atidave pergale.