Mačiulis dėl traumos rungtynes baigė anksčiau laiko

„BasketNews.lt“
2016-12-18 16:26
Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Jonas Mačiulis sekmadienio Ispanijos lygos rungtynėse su Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ žaidė vos kiek daugiau nei 4 minutes ir aikštę paliko sukandęs dantis.

„Rio Natura Monbus Obradoiro“ komandai skubant į puolimą, Mačiulis tyčia prasižengė prieš varžovą, kad galėtų atsisėsti ant suolo. Netrukus medikai ėmė tikrinti jo dešiniąją koją. Daugiau į aikštę jis nebegrįžo.

BasketNews.lt“ žiniomis, krepšininkas pajuto skausmą ir pirmadienį jam bus atlikti išsamesni tyrimai, po kurių paaiškės traumos rimtumas. Visgi pirminiais duomenimis nieko itin rimto kojai nenutiko.

Madrido „Real“ varžovus įveikė ir be Mačiulio indėlio – 106:59 (20:22, 28:18, 33:8, 25:11).

Per kiek daugiau nei 4 minutes lietuvis nė karto nemetė į krepšį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po kartą prasižengė ir išprovokavo pražangą.

Santjago de Kompostelos komandai atstovaujantis Eimantas Bendžius per 22 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius pats prasižengė ir kartą suklydo.

Jo komandos draugas Deividas Dulkys per beveik 26 minutes įmetė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykius prasižengė bei 2 kartus išprovokavo pražangas.

Trečiasis šios ekipos lietuvis, Osvaldas Matulionis, nebuvo registruotas dvikovai.

„Real“: Jaycee Carrollas 23, Sergio Llullas 18, Andresas Nocioni 17, Gustavo Ayonas 11.

„Rio Natura Monbus Obradoiro“: Rosco Allenas 19, Santiago Yusta 9.

2016-12-18 17:50
Visi ten tik traumas gauna,koks netinkamas fizinis paruošimas...