Nuotr.: Fotodiena.lt

Aštuntą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino – LKL“) pirmenybėse iškovojo Prienų-Birštono „Vytautas“ (8-8), sekmadienį savo aikštėje 83:69 (17:19, 29:10, 21:22, 16:18) pranokęs Kėdainių „Nevėžį“ (5-11). Pastarajam tai buvo aštuntas pralaimėjimas per paskutines 9 rungtynes.

Laimėję, prieniškiai turnyrinėje lentelėje pasivijo Klaipėdos „Neptūną“ ir su juo dalijasi 4-5 vietas.

Artūras  Valeika
PTS 16 | REB 6 | AS 3 | BS 1
„Vytautui“ mačo pradžią apkartino Vytenio Lipkevičiaus trauma. Puolėjas pasikirto kaktą ir išvyko į ligoninę, kur kakta jam buvo susiūta. Dar rungtynėms nesibaigus jis grįžo ant atsarginių žaidėjų suolo.

Šeimininkai pergalingą persvarą susikrovė antrajame kėlinyje. Jo pradžioje jie atsiliko 17:21, tačiau tada spurtavo 20:1 ir nutolo 37:22. Nė vieno metimo iš žaidimo „Nevėžis“ nepataikė net 8 minutes, pramesdami 12 metimų ir 3 kartus suklysdami.

Laimėję, Prienų krepšininkai revanšavosi už nesėkmę pirmajame rate Kėdainiuose, kai „Nevėžis“ šventė pergalę 80:68.

„Vytautas“: Artūras Valeika 16 (6 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 14 (7 atk. kam.), Tomas Delininkaitis ir Tomas Dimša po 11.

„Nevėžis“: Jermaine'as Love'as ir Paulius Petrilevičius po 13, Karolis Petrukonis ir Ivanas Smiljaničius po 10.

Atrinkti (0) Visi (2)
Nu va teisybė laimėjo.

--
2016-12-18
lkl
nu va neptuno du pralaimejimai leme vytauto pakilima i 4 vieta neptunas i 5 taip ir pagalvojau vytauto pergale