Nuotr.: Fotodiena.lt

Prienų-Birštono „Vytautas“ „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse namų arenoje parklupdė Kėdainių „Nevėžį“, o prieniškių komandos strategas Virginijus Šeškus pasidžiaugė pergale, kuri turnyrinėje lentelėje jiems leido prisivyti Klaipėdos „Neptūną“.

Foto galerija

„Po laimėtų rungtynių mintys visada geros. Malonu, kad šįmet paskutinės rungtynės yra namie ir jas laimėjome. Buvo ir gerų, ir blogesnių akimirkų, bet vyrai tikrai stengėsi. Buvome įkritę į duobę, bet viskas normaliai.

Mes neblogai pataikėme, jie apsigynė, o iš to, manau, viskas ir susideda. Jie nepataikė savo metimų. Šiais laikais 15 taškų yra nedaug. Keturi tritaškiai ir jau 12 taškų. Manau, neblogai apsigynėme. Akcentavome gynybą prieš Prostraną ir jis mums daug bėdų nepridarė“, – sakė specialistas.

Kėdainiečiai per šias rungtynes pataikė 7 tolimus metimus iš 25, o didelė dalis „Nevėžio“ krepšininkų tritaškių pro šalį skriejo jiems metant laisviems. Šeškus po mačo šyptelėjo, jog jo auklėtinius šiuo aspektu lydėjo Fortūna.

„Mes kalbėjome, kad jie per daug išsimetė laisvų metimų. Gerai, kad „Nevėžis“ nepataikė. Galėjo pataikyti tris tritaškius ir rezultatas būtų apylygis. Manau, kad tai yra mūsų stiprybė, nes vyrams sakau, kad turime laikytis disciplinos. Sakiau, kad jei iš disciplinos išeiname, per minutę sugebame gauti šešis taškus“, – dėstė Šeškus.

Tuo metu „Nevėžio“ vairininkas Paulius Juodis teigė, kad jo auklėtiniams koją kišo itin nesėkmingai susiklostęs antrasis ketvirtis, kuris buvo pralaimėtas 29:10.

„Dvejopos mintys, nes pralaimėjome antrą kėlinį, kuriame įmetėme 10 taškų. Per pertrauką pavyko įvesti korekcijas. Trečią ir ketvirtą kėlinį pavyko laimėti, bet jau buvo per didelis skirtumas, kad grįžtume į rungtynes. Nepataikytos baudos ir klaidos šiose rungtynėse mums kovoti neleido“, – apgailestavo Juodis.