Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Bradley Bealas buvo arti savo karjeros rezultatyvumo rekordo, o jo vedama Vašingtono „Wizards“ (12-14) po kelių galingų spurtų namuose 117:110 (28:27, 24:28, 33:32, 32:23) susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ (20-8).

Bealas per 38 minutes pelnė 41 tašką (7/13 dvit., 6/10 trit., 9/11 baudos), o iki karjeros rekordo jam pritrūko vos vieno taško. Gynėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Bradas atrodė lyg visiškai kitas žmogus, – po mačo apie varžovą pasisakė Chrisas Paulas. – Tai yra toks Bradley Bealas, koks turėtų būti visą laiką. Jis buvo agresyvus, tokio Bealo „Wizards“ ir reikia.“

Bradley  Beal
PTS 41 | REB 3 | AS 3 | ST 1
Įskaitant antrojo kėlinio pabaigą ir trečiojo ketvirčio pradžią, „Clippers“ spurtavo 18:2 ir įgijo 13 taškų pranašumą (67:54). Visgi JAV sostinės ekipa neketino pasiduoti ir dar prieš ketvirtą kėlinį išlygino rezultatą (84:84). Trečiajame ketvirtyje Bealas pelnė net 18 taškų.

Lemiamo kėlinio metu Los Andželo klubas ir vėl pabėgo (102:95), tačiau į šturmą pakilusi „Wizards“ laimėjo atkarpą 21:6 ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Rungtynių dar kartą nebaigė „Clippers“ treneris Docas Riversas. Jis likus minutei ir 6 sekundėms iki mačo pabaigos priėjo prie teisėjo ir jam pamojo ranka, o šis išvarė strategą iš rungtynių. Treneris prieš tai buvo išvytas iš mačo prieš dvi savaites.

„Wizards“: Bradley Bealas 41 (6/10 trit.), Markieffas Morrisas 23 (9 atk. kam.), Johnas Wallas 18 (11 rez. perd.), Marcinas Gortatas (7 atk. kam.) ir Otto Porteris po 9.

„Clippers“: Blake’as Griffinas 26 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), J.J. Redickas 17, Marreese’as Speightsas 14, Chrisas Paulas (12 rez. perd.), DeAndre Jordanas (17 atk. kam.) ir Austinas Riversas po 13.

Bealo pasirodymas:

Doco Riverso išvarymas:

2016-12-19 13:48
dd
nba gynyba kazkas baisaus, praeina kaip pro stovincius o gynejai pasitraukia ;D visoj nba lygoj turbut tik 5-6 komandos normaliai ginasi ir neleidiza imest lengvu taksu. o cia tai komedija
2016-12-19 09:00