Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Paskutiniame 2016 metų ture įvyko ketverios rungtynės, o jose po dvi pergales pasidalino namuose ir išvykose žaidusios komandos. Įdomiausius įvykius apžvelgiame tradicinėje „akvileslyga.lt“ apžvalgoje.

Triuškinama persvara po krepšiu. Vilniaus BC „Tiketos“ krepšininkėms pamatus pergalei mače su KK „Patriotėmis“ padėjo puiki kova dėl kamuolių – jos atkovojo 64 kamuolius, o jų varžovės tik 42. Tai leido „Tiketai“ krepšį atakuoti 94 kartus, kai tuo metu „Patriotės“ metė 60 metimų. Vilnietėms net 18 kamuolių sugriebė Kristina Palaimaitė, kuri pasiekė asmeninį sezono rekordą. Palaimaitė vidutiniškai atkovoja po 11,9 kamuolio ir pagal šį rodiklį lygoje užima trečiąją vietą.

DVIGUBAI. Pergalę milžinišku skirtumu iškovojo Alytaus „RKL-GUT.LT“ komanda, kuri svečiuose 75:31 nepasigailėjo Marijampolės „Kolegijos-Sūduvis“. Marijampolietės buvo arti lygos rezultatyvumo antirekordo – mažiausiai taškų per mačą šį sezoną pelnė „Jonavos“ ekipa (29).

Lentelės kaimynų kova. Šeštadienį Jonavoje susitiko turnyrinės lentelės kaimynės „Jonavos“ ir Kauno SKK „Versan-KTU“ komandos. Pergalę šventė namuose rungtyniavusios jonavietės, kurios triumfavo 56:47. A grupėje „Jonava“ žengia ketvirtoje vietoje, o kaunietės užima penktąją poziciją.

Nugalėtojas į pergalę vedė Brigita Turskytė. Vienintelė dviženklį taškų skaičių pasiekusi žaidėja pelnė 18 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Pralaimėjusioms Karolina Ambotaitė įmetė 15 taškų ir sugriebė 12 kamuolių.

Sutraiškė. Panevėžio „KKSC-Naftėno“ krepšininkės ir toliau neranda pergalių recepto, o penktadienį patyrė skaudžiausią sezono nesėkmę. Panevėžietės net 31:80 turėjo pripažinti Kauno „LSU-Kaunas“ klubo pranašumą. Iki tol „KKSC-Naftėnas“ ekipa didžiausiu skirtumu buvo pralaimėjusi Alytaus „RKL-GUT.LT“ komandai (43 taškais).

Turo žaidėja. Geriausiai praėjusią savaitę rungtyniavo „LSU-Kaunas“ komandos žaidėja Karolina Visockaitė. Ji triuškinančia pergale pasibaigusiame mače su Panevėžio komanda per 32 minutes surinko galingą dvigubą dublį – pelnė 19 taškų (8/17 dvit., 3/5 baudos) ir atkovojo net 19 kamuolių. Puolėja taip pat perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Pertrauka. „Akvilės“ lygoje skelbiama rungtynių pertrauka – dėl didžiųjų metų švenčių komandos nerungtyniaus, o ant parketo žengs jau pirmąją 2017 metų savaitę.