Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Neseniai prie „Pieno žvaigždžių“ (8-1) komandos prisijungęs Evaldas Žabas debiutavo sėkmingai, o Pasvalio ekipa Baltijos krepšinio lygoje („Triobet BBL“) pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai antradienį savo aikštėje 102:91 (17:18, 27:20, 31:29, 27:24) palaužė Uogrės „Ogre“ (5-5) žaidėjų pasipriešinimą bei revanšavosi jiems už nesėkmę pirmajame varžybų rate (84:89).

Pasvaliečiai atitrūko po ilgosios pertraukos, kada Ignas Fiodorovas trečiajame ketvirtyje pataikė du tritaškius iš eilės, Derrickas Low pridėjo vieną ir „Pieno žvaigždės“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 67:56.

Ketvirtajame kėlinyje po Karlio Apsičio taiklaus tolimo metimo „Ogre“ dar buvo pavykę priartėti prie šeimininkų per devynis taškus – 78:87.

Tačiau tuomet Žabas smeigė tritaškį, greitoje atakoje išprovokavo varžovo nesportinę pražangą, Osvaldas Olisevičius surinko keturis taškus paeiliui ir pasvaliečiai iniciatyvos iš savo rankų nebeišleido – 95:78.

Užtikrinčiau laimėti Cvirkos kariaunai neleido 24 padarytos klaidos, iš kurių penkios – per paskutiniąsias dvi minutes.

„Pieno žvaigždžių“ gretose pirmąsias rungtynes sužaidęs Žabas per 24 minutes pelnė 13 taškų (3/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei 3 kartus prasižengė

Pasvalio klubui šiame susitikime padėti negalėjo traumą paskutiniame mače su Klaipėdos „Neptūnu“ patyręs Egidijus Dimša.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 16, Derrickas Low 14 (9 rez. perd.), Nikita Balašovas 13, Evaldas Žabas 13, Andrejus Agafonovas 11 (8 atk. kam.), Vilmantas Dilys 10, Ignas Fiodorovas 10.

„Ogre“: Karlis Apsitis 20, Gintas Antropas 16, Guntis Sipolinas 16, Rihardas Zebergas 11, Marcis Vitolas 11.

2016-12-20 21:20