Nuotr.: Sūduva
Nuotr. Sūduva

Pergalingai 2016 metus Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) baigė Marijampolės „Sūduva“ (11-1), kuri svečiuose 76:71 (20:27, 25:9, 19:19, 12:16) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (5-6).

20
32
16
73%
8/11

Vos sužaidus 11 sekundžių kojos traumą patyrė Greta Tamašauskaitė, kuri marijampoliečių gretose daugiau ant parketo nepasirodė.

Lemiamą ketvirtį 8:2 pradėjusios „Hoptrans-Sirenos“ sumažino atsilikimą iki 3 taškų (63:66) ir privertė Rimvydą Samulėną prašyti minutės pertraukėlės. Įpusėjus lemiamam kėliniui virė atkakli kova, tačiau žingsneliu priekyje nuolat buvo „Sūduva“ – 70:68.

Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes, marijampolietės atitrūko (74:68), o likus žaisti minutę komandas skyrė 5 taškai – 76:71. Tolimi „Hoptrans-Sirenų“ metimai skriejo pro šalį, o „Sūduva“ išsaugojo pranašumą – 76:71.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Knyzaitė 22 (5 atk. kam.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 12, Gintarė Jasiunskaitė ir Gabrielė Gutkauskaitė (5 rez. perd.) po 10.

„Sūduva“: Rita Milieškienė 21 (6 atk. kam.), Laura Svarytė 20 (16 atk. kam.), Ieva Šimkutė 13 (8 atk. kam.), Neringa Skadaitė (9 rez. perd.) ir Kateryna Dobrikova po 10.