Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Luka  Doncic
PTS 16 | REB 6 | AS 5 | ST 3
Septyniolikmetis Madrido „Real“ (9-4) talentas Luka Dončičius sužaidė dar vienas puikias rungtynes bei atvedė savo komandą į eilinę pergalę Eurolygos varžybose.

Jaunojo slovėno vedami Pablo Laso auklėtiniai namuose 95:72 (24:9, 23:16, 25:15, 23:32) nepaliko vilčių Bambergo „Brose“ (4-9) krepšininkams.

Dončičius vos per 19 minučių spėjo tapti rezultatyviausiu „karališkojo“ klubo žaidėju pelnydamas 16 taškų. Be to, puolėjas atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Madrido ekipa beveik visus reikalus sutvarkė jau per pirmąją susitikimo pusę. Pirmosiomis minutėmis šeimininkai spurtavo 11:0, o antrajame kėlinyje toks pats spurtas 11:0 leido jiems triuškinti varžovus jau 35:13.

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui „Real“ krepšininkai pirmavo net 52:25, tačiau sustoti jie neketino, todėl paskutiniojo kėlinio pradžioje komandas skyrė jau 36 taškai – 76:40. Paskutiniosiomis minutėmis ispanai šiek tiek atsipalaidavo bei leido svečiams išvengti dar didesnio sutriuškinimo.

Traumą besigydantis Jonas Mačiulis susitikimui registruotas nebuvo.

„Real“: Luka Dončičius 16, Sergio Llullas 14, Trey Thompkinsas ir Gustavo Ayonas  (7 atk. kam.) po 13.

„Brose“: Lucca Staigeris 18, Danielis Theisas 15, Maodo Lo 13, Leonas Radosevičius 8.