Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Niujorko „Knicks“ (15-13) komandoje rungtyniaujantis Mindaugas Kuzminskas nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o Carmelo Anthony vedamas klubas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė pergalę.

Jeffo Hornačeko auklėtiniai namų rungtynėse 118:111 (20:24, 34:35, 30:28, 34:24) palaužė Indianos „Pacers“ (15-15) žaidėjų pasipriešinimą.

Po Myleso Turnerio taiklaus tritaškio „Knicks“ deficitas trečiojo ketvirčio viduryje siekė 15 taškų – 64:79.

Bet tuomet įsišaudė šeimininkų superžvaigždė Anthony. Jis besibaigiant kėliniui pataikė tris tolimus metimus ir po jo inicijuoto spurto „Knicks“ prie varžovų priartėjo per tris taškus – 84:87.

Ketvirtajame ketvirtyje Anthony ir Porzingis pataikė dar po dar tris tritaškius bei, likus žaisti 3 minutes, Niujorko ekipos atstovai buvo priekyje – 114:105.

Vėliau svečiai dar buvo pražanga sustabdę Derricką Rose'ą, tačiau šis prie baudų metimų linijos neklydo ir įtvirtino „Knicks“ pergalę – 118:109.

Sezono asmeninį rezultatyvumo rekordą pakartojęs Anthony iš viso pelnė 35 taškus, iš kurių 26 surinko antroje susitikimo dalyje.

„Knicks“: Carmelo Anthony 35, Derrickas Rose'as 24, Kristapas Porzingis 21 (8 atk. kam.), Joakimas Noah 11 (11 atk. kam.).

„Pacers“: Mylesas Turneris 21 (9 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 21, Alas Jeffersonas 18, Jeffas Teague 17 (12 rez. perd., 7 atk. kam.), Paulas George'as 16, C.J. Milesas 11.