Nuotr. AP – Scanpix

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (23-5) klubas, kurios kalviu tapo Patty Millsas.

17
40%
6/15
5
10

Likus žaisti 12 sekundžių, gynėjas smeigė tritaškį ir išplėšė pergalę „Spurs“ Hjustone 102:100 (26:24, 26:21, 19:33, 31:22) prieš vietos „Rockets“ (21-8) komandą.

Prieš prasidedant priešpaskutinei minutei, Trevoras Ariza pelnė du taškus ir „Rockets“ buvo priekyje – 100:94, tačiau per likusį laiką šeimininkams taškų pelnyti nebepavyko.

Hjustono ekipos žaidėjai keturis kartus suklydo ir prametė tris metimus, penkis taškus paeiliui surinkęs „Spurs“ klubas prie varžovų priartėjo pradėjus tiksėti paskutinei rungtynių minutei – 99:100.

Millsui pataikius tritaškį, Ginobili dar turėjo progą įtvirtinti svečių pergalę, bet abu argentiniečio baudų metimai tikslo nepasiekė ir Teksaso komanda dar turėjo pakankamai laiko savo atsakymui, tačiau juo neišnaudojo.

„Spurs“ ir „Rockets“ – turnyrinės lentelės kaimynai Vakarų konferencijoje. San Antonijaus ekipa su 23 pergalėmis žengia antroje vietoje, tuo metu Hjustono komanda, kurios sąskaitoje – 21 pergalė, užima trečiąją poziciją.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Trevoras Ariza 16, Ericas Gordonas 13 (4/15 metimai), Samas Dekkeris 10, Nene 10.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 21 (7 kld.), LaMarcusas Aldridge'as 17 (10 atk. kam.), Patrickas Millsas 13, Emanuelis Ginobili 12, Danielas Greenas 12, Pau Gasolis 10 (10 atk. kam.).

2016-12-21 09:19