Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Iniciatyvos lemiamu metu ėmęsis LeBronas Jamesas leido Klivlando „Cavaliers“ (20-6) komandai pasiekti saldų revanšą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

34
48%
12/25
7
56%
5/9

Pirmenybių čempionai išvykos rungtynėse 114:108 (35:27, 22:26, 27:25, 16:22, 14:8) atkeršijo Milvokio „Bucks“ (13-13) žaidėjams už pralaimėjimą pirmose rungtynėse 101:118.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pustrečios minutės, iš toli pataikęs Kyrie Irvingas padidino „Cavaliers“ pranašumą iki septynių taškų – 100:93, bet tuomet svečiai nebesugebėjo pelnyti nė taško, „Bucks“ atsakė atkarpa 7:0 ir išlygino rezultatą – 100:100.

Klivlando ekipa lemiamai atakai šiame ketvirtyje turėjo 15 sekundžių, tačiau jos smaigalyje atsidūrusio Irvingo tolimas metimas tikslo nepasiekė ir nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo.

Jo antroje pusėje Gianniui Antetokoumpo pataikius dvitaškį, „Bucks“ minimaliai pirmavo – 106:105. Tada kitoje atakoje Richardas Jeffersonas pelnė du taškus, Jamesas po to smeigė tritaškį ir „Cavaliers“ susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 110:108.

Po minutės pertraukėlės Jabari Parkeris prametė abi baudas, Irvingas prie baudų metimų linijos neklydo ir padvigubino NBA čempionų pranašumą – 112:108.

Mirzai Teletovičiui nepataikius iš toli, Matthew Dellavedova prasižengė prieš Jamesą, kuris jo pražangą pavertė dviem taškais ir garantavo „Cavaliers“ pergalę – 114:108.

Jamesas per 47 minutes iš viso pelnė 34 taškus (7/16 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 37 naudingumo balus.

„Bucks“: Jabari Parkeris 30 (9 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 25 (5/13 metimai, 13 atk. kam.), Johnas Hensonas 14 (8 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 34 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Kyrie Irvingas 28 (8/23 metimai), Tristanas Thompsonas 10 (12 atk. kam.).

Jameso žaidimo epizodai:

2016-12-21 08:23
Jamesas per 47 minutes iš viso pelnė 34

O kaskas apie taupymus snekejo. Bet cia turbut Broniaus iniciatyva zaist, matyt yskaudintas liko po Bucks pergales.