Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Trečiąją pergalę iš eilės NBA lygoje iškovojo Isaiaho Thomaso vedama Bostono „Celtics“ (16-12) ekipa, kuri panaikinusi 17 taškų deficitą išvykoje per pratęsimą 112:109 (15:22, 16:23, 31:26, 35:26, 15:12) palaužė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus. „Grizzlies“ ekipai tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Thomasas šiose rungtynėse pasiekė savo rezultatyvumo rekordą bei pakartojo pataikytų tritaškių rekordą. Krepšininkas per 38 minutes pelnė 44 taškus (3/6 dvit., 7/10 trit., 17/17 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo varžovų metimą, po kartą suklydo bei pažeidė taisykles.

Isaiah  Thomas
PTS 44 | REB 3 | AS 6 | ST 2 | BS 1
Po Marco Gasolio tritaškio „Grizzlies“ pranašumas buvo pasiekęs rekordinę 17 taškų ribą (39:22), o po dviejų kėlinių Memfio klubo persvara siekė 14 taškų (45:31).

„Grizzlies“ per pirmus du ketvirčius krepšį atakavo tik 34 proc. taiklumu, bet tai buvo geriau už „Celtics“, kurie pataikė tik 29 proc. savo metimų. Brado Stevenso auklėtiniai per pirmąją rungtynių pusę prametė visus 15 tolimų metimų.

„Celtics“ gelbėtoju tapęs Thomasas antroje mačo pusėje pataikė vieną po kito mestus tritaškius, o po penkto taiklaus jo tolimo metimo rezultato tapo lygus (78:78). Pirmoje rungtynių pusėje nepataikę nei vieno tritaškio, „Celtics“ mačą baigė su 12 taiklių tolimų metimų.

Avery Bradley pelnė 9 taškus iš eilės ir likus 3 minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos svečiai iš Bostono įgijo 3 taškų persvarą (90:87). „Grizzlies“ ekipa rezultatą išlygino, o vėliau jį ir persvėrė, tačiau Thomasas nuo baudų metimo linijos atstatė pusiausvyrą. Gasolio metimas iš vidutinio nuotolio galėjęs išplėšti pergalę buvo netikslus.

Pratęsimo metu „Celtics“ į pergalę vedė Thomasas, kuris taikliai atakavo nuo baudų metimo linijos. Iš viso krepšininkas per rungtynes pataikė visus mestus 17 baudos metimus.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis (3/4 trit.) ir Troy Danielsas po 24 (4/7 trit.), Mike'as Conley (8 rez. perd.), Tony Allenas 10.

„Celtics“: Isaiahas Thomasas 44 (7/10 trit., 17/17 baud.), Alas Horfordas 17 (14 atk. kam.), Avery Bradley 16, Jae Crowderis 13.

Thomaso žaidimo epizodai:

2016-12-21 15:16
fuksioriu grizliuku fuksines pergales baigesi, grizo realybe, namie trecias is eiles pralosimas. mazius tiesiog issityciojo is isgirtosios mesku gynybos.
2016-12-21 10:13