Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

„Golden State Warriors“ (25-4) be didelių problemų namuose pratęsė savo pergalių seriją iki penkių, o Jutos „Jazz“ (18-11) komandai ir toliau nesiseka Oklande.

Steve'o Kerro auklėtiniai namuose 104:74 (19:15, 36:18, 27:21, 22:20) nugalėjo svečius iš Jutos.

Stephen  Curry
PTS 25 | REB 3 | AS 4 | ST 3
„Jazz“ krepšininkams Oklande tai buvo jau septintasis pralaimėjimas iš eilės. Tuo pačiu nesėkmė trisdešimties taškų skirtumu Jutos klubui yra didžiausia šį sezoną.

Pirmajame kėlinyje „Warriors“ komandai įsivažiuoti sekėsi gana sunkiai, tačiau antrajame ketvirtyje tikslą pasiekė 61,9 proc. jos metimų ir užsivedę Oklando krepšininkai atitrūko (55:33).

„Warriors“ komanda pastaruoju metu demonstruoja itin solidžią sportinę formą, o pastarąsias dvejas rungtynes kartu sudėjus NBA vicečempionai laimėjo net 75 taškų skirtumu. Praėjusį kartą „Warriors“ 135:90 sutraiškė Portlando „Trail Blazers“.

„Warriors“: Stephenas Curry 25, Kevinas Durantas 22, Klay Thompson 17, Draymondas Greenas 15 (11 atk. kam.).

„Jazz“: Joe Johnson 14, Trey Lylesas, Joe Inglesas ir Rudy Gobertas (16 atk. kam.) po 11.