10/13
9
83%
5/6

Dviejų puolėjų įspūdingi pasirodymai Baltijos krepšinio lygoje (Triobet-BBL) baigėsi Kėdainių „Nevėžio“ (6-3) ekipos pergale. Karolio Petrukonio vedini kėdainiečiai namuose 96:73 (20:17, 20:13, 29:25, 27:18) pranoko du lietuvius savo gretose turinčia Pernu „Port of Parnu“ (2-7) ekipą.

Šeimininkai pirmavo visas rungtynes ir laikė saugų pranašumą. Svečiai į lemiamą kovą kilo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet po Rannaro Raapo dvitaškio skirtumas sumenko iki 63:71. Tuomet Pauliaus Juodžio auklėtiniai surengė spurtą 11:0 ir mačo nugalėtojas abejonių nebekėlė.

„Nevėžį“ į priekį vedė arti karjeros rezultatyvumo rekordo buvęs Karolis Petrukonis, kuris per 26 minutes pelnė 25 taškus. Visgi jis liko kito puolėjo iš Lietuvos šešėlyje.

Estijos ekipai atstovaujantis Vaidotos Volkus sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes. Jis per 30 minučių pelnė net 36 taškus (12/19 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud. met.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, 2 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 38 naudingumo balus.

Dar vienas „Port of Parnu“ ekipai atstovaujantis lietuvis Edvinas Šeškus per 31 minutę pelnė 8 taškus (4/7 dvit., 0/4 trit., 0/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Karolis Petrukonis 25 (9 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 14, Ignas Vaitkus 12.

„Port of Parnu“: Vaidotas Volkus 36 (9 atk. kam.), Edvinas Šeškus, Normanas Kabinas ir Rannaras Raapas po 8.