100%
6/6
45%
5/11

Tel Avivo „Maccabi“ (5-8) krepšininkai nepasinaudojo proga įgelti pajėgiausiai Eurolygos ekipai, kuomet ją kamuoja traumos. Be pagrindinių vedlių į Izraelį atvykusi Maskvos CSKA (12-1) ekipa mačą laimėjo 80:76 (16:31, 26:15, 16:13, 22:17).

CSKA ekipa žaidė be traumuotų Nando De Colo ir Milošo Teodosičiaus.

Pirmojoje mačo dalyje šeimininkai galingai šovė į priekį ir laisvai žaisdami puolime susikrovė solidžią 18 taškų persvarą (38:20). Svečiams iš Rusijos prireikė 5 antrojo kėlinio minučių, kad deficitą ištirpdytų iki 42:46.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes Andrew Goudelockas pataikė dvitaškį ir „Maccabi“ išsiveržė į priekį 74:72. Kitoje atakoje Kyle'as Hinesas pataisė netaiklų Cory Higginso metimą, o suklydusį Sonny Weemsą, Higginsas nubaudė dar dviem taškais (76:74).

Puolime strigę „Maccabi“ krepšininkai rezultatyvios atakos nesurezgė daugiau nei 2 minutes, o tuo pasinaudoję CSKA krepšininkai pranašumą padidino iki 78:74 ir per likusias 40 sekundžių šeimininkai pasipriešinti nesugebėjo.

„Mes labai prastai pradėjome rungtynes, tačiau išlikome komanda ir kovėmės drauge. Tik komandinis žaidimas padėjo mums iškovoti pergalę“, – kalbėjo naudingiausias mačo žaidėjas Higginsas.

„Tai buvo neįtikėtina kova, ačiū vyrams. Mes žaidėme būtent taip, kaip turime žaisti, jeigu norime laimėti. CSKA komanda yra šio mačo MVP. Eurolyga yra galingas turnyras, kiekvienose rungtynėse turime sunkiai kautis“, – apie pergalę kalbėjo CSKA treneris Dimitrios Itoudis.

CSKA: Cory Higginsas 16, Vitalijus Fridzonas 13, Aaronas Jacksonas 12, Semenas Antonovas, Kyle'as Hinesas ir Mikhailas Kulaginas po 9.

„Maccabi“: Andrew Goudelockas 19, Victoras Ruddas 16, D.J. Seeley 14, Coltonas Iversonas 11.

2016-12-22 05:04
eurolyga
Baskonia cska panathinaikos pergales leido zalgiriui pakilti i 9 vieta kaip palei uzsakyma