Nuotr.: LaPresse - Scanpix
Nuotr. LaPresse - Scanpix

Skaudų pralaimėjimą Eurolygos turnyre Milano „Emporio Armani“ (4-9) komanda su Mantu Kalniečiu.

5/7

Lietuvio pataikymas į krepšį buvo tragiškas, o „dizainieriai“ savo žiūrovų akivaizdoje 72:86 (21:16, 8:24, 13:24, 30:22) buvo nušluoti Atėnų „Panathinaikos“ (8-5) klubo žaidėjų.

„Emporio Armani“ krepšininkai svečiams iš Graikijos priešinosi tik pirmajame kėlinyje, po kurio buvo priekyje 21:16.

Tuomet antrajame ketvirtyje vos aštuonis taškus surinkę šeimininkai į savo krepšį praleido 24 ir paleido varžovus į priekį – 29:40.

Po ilgosios pertraukos „Panathinaikos“ savo apsukų nemažino ir ketvirtajame kėlinyje vienu metu pirmavo nepadoriu – 26 taškų skirtumu (76:50).

Rungtynes starto penkete pradėjęs Kalnietis aikštėje praleido 29 minutes, per kurias pasižymėjo 7 taškais (2/11 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 1 kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Milano klubui tai buvo šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

„Emporio Armani“: Jamelas McLeanas 16 (9 atk. kam.), Rakimas Sandersas 10, Zoranas Dragičius 9.

„Panathinaikos“: Mike'as Jamesas 19, Nickas Calathesas 16, K.C. Riversas 12, Jamesas Feldeine'as 10, Ioannis Bourousis 10.

2016-12-22 12:30
Westbrickui iprastas toks taiklumas, tik jis is 50 metimu 10 pataiko.