Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Marcas Gasolis pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą, o Memfio „Grizzlies“ (19-12) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją. Davido Fizdale'o auklėtiniai išvykoje 98:86 (29:19, 24:25, 26:19, 19:23) įveikė Detroito „Pistons“ (14-17) ekipą. Tai buvo ketvirtoje iš eilės „Pistons“ nesėkmė.

Pirmoje rungtynių atrodė, kad „Pistons“ krepšininkų dar vienas sutriuškinimas, kai skirtumas tarp ekipų išaugo iki 18 taškų, tačiau Stano Van Gundy auklėtiniai spurtavo 16:2 ir deficitą sumažino iki 4 taškų (38:42).

Marc  Gasol
PTS 38 | REB 5 | AS 4 | ST 2 | BS 2
„Grizzlies“ krepšininkai iki ilgosios pertraukos persvarą padidino iki 9 taškų (53:44).

Trečiajame ketvirtyje „Pistons“ atliko dar vieną spurtą, tačiau sunkiai gynyboje sekėsi sulaikyti Gasolį, kuris per kėlinį pelnė 12 taškų. Likus 12 minučių iki mačo pabaigos „Grizzlies“ pranašumas siekė 16 taškų (79:63).

Po 17 dėl traumos praleistų rungtynių į rikiuotę grįžo „Grizzlies“ puolėjas Chandleris Parsonsas. Krepšininkas 15 minučių, per kurias pelnė 2 taškus ir atkovojo 2 kamuolius.

38 taškus įmetęs ir karjeros rezultatyvumo rekordą pakartojęs Gasolis pataikė net 14 metimų iš 17 bandymų.

„Pistons“: Reggie Jacksonas (7 rez. perd) ir Jonas Leueras po 18, Andre Drummondas 13 (19 atk. kam), Marcusas Morrisas 12 (0/7 trit.).

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 38, Jeffas Greenas 10, Mike'as Conley ir Andrew Harrisonas po 9.