Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Nepaisant to, kad išbarstė 25 taškų pranašumą, pergalę NBA lygoje iškovojo Dalaso „Mavericks“ (7-21) krepšininkai, kurie išvykoje po dramatiškos kovos 96:95 (30:20, 32:18, 19:33, 15:24) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (13-17) krepšininkus. Tai buvo ketvirtoji „Blazers“ nesėkmė paeiliui.

Svečiai iš Dalaso jau pirmajame kėlinyje susikrovė 12 taškų persvarą (24:12), po sėkmingo spurto 13:2. Nemažinę apsukų Ricko Carlisle'o auklėtiniai antrąjį ketvirtį baigė spurtu 13:4 ir ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 23 taškų pranašumą.

Deron  Williams
PTS 23 | REB 5 | AS 5
Praėjus keturioms trečiojo ketvirčio minutėms skirtumas tarp komandų pasiekę rekordinę 25 taškų ribą (69:44), tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Damianas Lillardas. Krepšininkas per trečiąjį kėlinį pelnė 20 taškų bei deficitą sumažino iki 10 taškų (71:81).

Likus kiek mažiau nei 4 minutėms iki lemiamo ketvirčio pabaigos Masonas Plumlee pelnė dvitaškį su pražanga, o kiek vėliau Allenas Crabbe'as pridėjo tolimą metimą ir „Mavericks“ persvara ištirpo iki 2 taškų (90:88).

Po Lillardo prasiveržimo likus 44 sek. iki mačo pabaigos deficitas sumažėjo iki 1 taško (95:96), o kitoje atakoje „Blazers“ sėkmingai apsigynė nuo Derono Williamso išpuolio. Visgi lemiamu momentu gynyboje tvirtai sužaidė Wesley Matthewsas, kuris privertė Lillardą mesti labai sudėtingą tolimą metimą, kuris tikslo nepasiekė.

„Blazers“: Damianas Lillardas 29, Allenas Crabbe'as 14 (4/6 trit.), C.J. McCollumas 13, Masonas Plumlee ir Shabbazas Napier po 10.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 28, Deronas Williamsas 23, Wesley Matthewsas 16, Sethas Curry 12 (4/8 trit.), Dwightas Powellas 9 (8 atk. kam.).