Tel Avivo "Maccabi" krepšininkai pergalingai pradėjo Izraelio pirmenybių finalo seriją. Pirmadienį Šarūno Jasikevičiaus klubas namuose 96:79 (22:27, 22:22, 21:22, 31:8) įveikė Tel Avivo "Hapoel" krepšininkus.

Rungtynių scenarijus buvo panašus į daugumą "Maccabi" rungtynių Izraelyje šį sezoną. Beveik tris kėlinius varžovai lipdė taškų persvarą, tačiau "Maccabi" spurtavo ir išplėšė pergalę.

Po trijų ketvirčių "Hapoel" pirmavo 71:65, tačiau "Maccabi" spurtavo 14:0, atitolo ir laimėjo susitikimą.

Š.Jasikevičius per 36 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų) bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Jis taip pat sugriebė 2 kamuolius bei du sykius jį perėmė.

Įspūdingai nugalėtojų gretose pasirodė Nikola Vujčičius bei Maceo Bastonas. Pirmasis per 31 minutę pelnė 34 taškus (10/12 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 11/13 baudų) bei atkovojo 9 kamuolius, o antrasis surinko 19 taškų bei sugriebė 19 atšokusių kamuolių.

"Maccabi": Nikola Vujčičius 34 taškai, Maceo Bastonas 19, Anthony Parkeris 12, Šarūnas Jasikevičius 12, Talis Buršteinas 11.

"Hapoel": Samo Udrihas 16, Kelvinas Gibbsas 16 (10 atkovotų kamuolių), Clarence'as Gilbertas 16, Oras Eitanas 10.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 1-0 "Maccabi" naudai. Antrasis finalo mačas ketvirtadienį vyks "Hapoel" arenoje.

2005-05-31 08:00