Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Ignas Razutis buvo šalia trigubo dublio, Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ Mezon-NKL pirmenybių mače su „Telšiais“ pataikė tik du tolimus metimus ir nesėkmingai krepšį atakavę klaipėdieičiai buvo pargriauti „Telšių“ komandos.

19
32
10
71%
5/7

Žemaitijos klubas svečiuose uostamiesčio komandą nugalėjo 76:62 (15:15, 21:19, 23:14, 17:14).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Pirmoje jo pusėje Augenijaus Vaškio kariauna atkarpą laimėjo 11:2, o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė devynių taškų skirtumas (59:48).

Klaipėdiečiai per ketvirtąjį kėlinį perversmo nesurengė. Disciplinuotai žaidę „Telšiai“ išlaikė savo pranašumą ir šventė pergalę.

Šiose rungtynėse tik vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio pritrūko „Telšių“ gynėjui Ignui Razučiui. Jis pelnė 19 taškų (5/7 dvit., 2/7 trit., 3/3 baud. met.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Erikas Kubilius 18, Mindaugas Stašys 13, Viktoras Chodosovskis 12, Ignas Ramašauskas 8.

„Telšiai“: Ignas Razutis 19 (10 rez. perd., 9 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 17, Emilijus Gumuliauskas 12 (10 atk. kam.).