Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

Penktąją nesėkmę iš eilės Mezon-NKL pirmenybėse patyrė Kauno KTU (9-14) komanda, kuri svečiuose 66:69 (22:19, 13:20, 13:14, 17:17) nusileido „Mažeikių“ (9-14) krepšininkams.

15
21
10
3

Rungtynių likimas sprendėsi lemiamu mačo metu. Prasidėjus priešpaskutinei minutei Justino Olechnavičiaus baudų metimai persvėrė rezultatą „Mažeikių“ naudai (67:66).

Komandos pusantros minutės nepelnė taškų, o tuomet likus 14 sekundžių Olechnavičius įmetė vieną baudą. KTU nepataikė, o po Arūno Mikalausko baudos „Mažeikiai“ triumfavo 69:66.

„Mažeikiai“: Mantas Šerkšnas 18 (3/5 trit.), Kostas Jonuška 15 (10 atk. kam.), Ernestas Bružas 12.

KTU: Deividas Pogužinskas 18 (11 atk. kam.), Arturas Pelšsas 17 (6 atk. kam., 5 per. kam.), Jaunius Davniukas 12 (8 atk. kam.).