Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Dviejų Stambulo komandų derbyje emocijų nestigo. „Galatasaray“ (4-10) strategas buvo išvytas iš aikštės, o be jo likusi komanda 76:86 (18:16, 26:22, 14:22, 18:26) nusileido „Ananadolu Efes“ (7-7) komandai.

16
23
3
7

„Galatasaray“ trečiajame kėlinyje pirmavo 58:54, tačiau tada pralaimėjo atkarpą 2:20 ir išsiveržė į priekį 74:60. Tuomet nervai ir neišlaikė Atamanui. Už priekaištus arbitrams jis buvo nubaustas dviem techninėmis pražangomis ir turėjo palikti aikštę.

Prieš išeidamas iš arenos, „Galatasaray“ strategas dar ironiškai paplojo visiems rungtynių teisėjams.

Du Emiro Preldzičiaus tritaškiai paskutinę mačo minutę dar priartino „Galatasaray“ iki 76:82, tačiau komandos naujokas Brandonas Paulas baudų metimais įtvirtino pergalę.

Vos antras rungtynes „Anadolu Efes“ gretose žaidęs Paulas pelnė 19 taškų ir perėmė 5 kamuolius.

Oficialiai šios rungtynės vyko „Galatasaray“ aikštėje, tačiau toje pat „Abdi Ipekči“ arenoje rungtyniauja ir „Anadolu Efes“.

„Galatasaray“: Blake'as Schilbas 21 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Alexas Tyusas 15 (13 atk. kam.), Sinanas Guleras 9 (9 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Brandonas Paulas 19 (5 per. kam.), Derrickas Brownas 16 (7 atk. kam.), Thomasas Heurtelis 14 (8 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 12 (8 atk. kam.).