Kevinas Pangosas veržiasi arčiau krepšio Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Brockas Motumas kovoja dėl kamuolio Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Kauno „Žalgirio“ šokėjų pasirodymas Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Edgaras Ulanovas po mačo Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Renaldas Seibutis pirmoje mačo dalyje pelnė 2 taškus Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Kauno „Žalgiris“ prarado tašką, kurio negalėjo prarasti. Tokią žinutę paskelbė Šarūnas Jasikevičius, tą patį po dvikovos su Kazanės UNIKS kalbėjo ir Leo Westermannas.

Pauliaus Jankūno emocijos

„Žalgiris“ po dviejų kėlinių pirmavo 69:58, tačiau ketvirtąjį pralaimėjo net 11:30 ir patyrė devintąjį pralaimėjimą per 14 rungtynių. Tuo metu UNIKS laimėjo penktąjį kartą ir pavijo kauniečius turnyrinėje lentelėje.

„Tai buvo tokios rungtynės, kurios galėjo pakeisti mūsų sezoną, – po dvikovos tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Westermannas. – Laimėję, būtume labai priartėję prie atkrintamųjų varžybų. Dar liko daug sezono, bet tai buvo didelis žingsnis atgal.“

Kauniečius nuo aštuntosios Eurolygos vietos dabar skiria dvi pergales. Šią poziciją užima Stambulo „Anadolu Efes“, kurią kauniečiai vos prieš dvi dienas įtikinamai įveikė.

Šį kartą „Žalgiris“ lėtai pradėjo rungtynes, tačiau po truputį perėmė vadžias į savo rankas. Galiausiai viskas sugriuvo paskutiniame ketvirtyje, kuriame net 7 minutes nesugebėjo pataikyti nė vieno metimo iš žaidimo, o rusai taškus rinko nepaisant to, kad „Žalgiris“ nebuvo išnaudojęs pražangų limito.

„Tą ketvirtą kėlinį sunku paaiškinti. Per daug klaidų. Praleista 30 taškų be 5 komandinių pražangų. Negalime to leisti, – pyko Westermannas. – Jie visą kėlinį žaidė tuo pačiu deriniu ir mes nesugebėjome jų sustabdyti. Mes žaidėme blogai, o jie – pakankamai gerai.“

Rusai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 14:1 ir taip po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą – 72:70. Nors Paulius Jankūnas netrukus rezultatą išlygino, tačiau UNIKS perėmė iniciatyvą ir kelių taškų pranašumą išlaikė iki pat dvikovos pabaigos.

Ketvirtajame kėlinyje UNIKS realizavo 11 metimų iš 15.

Kauniečiai tarp Kalėdų ir Naujų metų Eurolygos pirmąjį ratą baigs rungtynėmis Milane, su vietos „Emporio Armani“.

2016-12-22 23:34
Galėjo pakeisti,bet nepakeitė.Kita vertus,lyderiai šiandien taip pat taškus barstė,tai per daug nenutolo.Liko dar 16 rungt.ir viskas priešakį.

--
2016-12-22 23:17
priezastis
"Jie visą kėlinį žaidė tuo pačiu deriniu ir mes nesugebėjome jų sustabdyti"

Tai kodel Milaknis Parachuski stabde, kai derinys aiskus?
2016-12-22 23:14
teisybe
Dar tiksliau - tai buvo kelinys, kuris galejo pakeisti sezona. Ir net kazko keisti daug nereikejo, tik islaikyti lygu zaidima. Netgi prabanda pralosti 11-20 buvo.

O dabar, teks atluzeriauti likusia sezono dali. Ner ko ten eiti, nesinoretu tik tuscia vieta arenoje pralaikyti. Reiks kam nors padovanoti
2016-12-22 22:58
Butent... per sitas supistas rungtynes nepateksim i kita etapa..
2016-12-22 22:45