Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas sužaidė vienas geriausių gruodžio mėnesio rungtynių bei padėjo po trijų nesėkmių serijos atsitiesusiai savo komandai NBA pirmenybėse pasiekti antrąją pergalę paeiliui.

14
26
5
16

Lietuvio atstovaujama Niujorko „Knicks“ ekipa (16-13) namuose 106:95 (27:19, 30:28, 24:25, 25:23) įrodė pranašumą prieš Orlando „Magic“ (13-18) klubą.

Kuzminskas per 18 minučių pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir 3 kartus prasižengė.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Kuzminskas pasižymėjo įsimintinu epizodu – netikėto Brandono Jenningso perdavimo sulaukęs puolėjas sugebėjo sudėtingoje situacijoje suvaldyti kamuolį bei atlikti rezultatyvų perdavimą Willy Hernangomezui.

„Magic“ varžovams į atlapus kibo tik pirmajame kėlinyje, kurio metu jie pirmavo 12:11. Visgi tuomet „Knicks“ spurtavo 16:5 bei įgijo dviženklį pranašumą 27:17.

Šeimininkai pirmavo viso likusio susitikimo metu. Po ilgosios pertraukos Orlando ekipa buvo prisivijusi 52:57, tačiau netrukus vėl geresnę atkarpą sužaidę „Knicks“ atitrūko 73:56.

Lemiamame ketvirtyje „Magic“ intrigos nebeatkūrė, o Niujorko klubas šventė pergalę, į kurią jį atvedė net šeši dviženklį taškų skaičių surinkę žaidėjai.

„Knicks“: Derrickas Rose‘as 19, Willy Hernangomezas ir Carmelo Anthony po 15, Kyle‘as Oquinnas 14 (16 atk. kam.), Kristapas Porzingis 12.

„Magic“: Serge‘as Ibaka 23 (10 atk. kam.), Evanas Fournier 21, Jeffas Greenas, Elfridas Paytonas ir Nikola Vučevičius po 10.

Kuzminsko šokis ties galine linija:

Kuzminsko taškai po Jenningso perdavimo:

2016-12-23 21:37
...
Kažko tais visą laiką Jenningsas ir Jenningsas, jis gi nėra net pagrindinis įžaidėjas bet va kiek momentų su Kuzia. O kaip super puper mega staras Rose, jis ką tik kitiem superstaram pasuoja, nesivargina atsarginiam kamuolio duot? Taip jo visi nori, gaudo, milijonus moka o realiai matom Jennings'ą kartais ir pasimiršta kad Rose ten irgi žaidžia :D
2016-12-23 16:24
Man kuzia vienas iš geriausių Lietuvos kasioru žaidžiančių NBA bei už Atlanto. Ne ta komanda pasirinko žmogėnas.

--
2016-12-23 13:54
Kai aikstelej yra jenningsas ir kuze, tai sansai, kad kuze gaus progu pelnyt taskus yra didziuliai. Pasiseke su komandos draugu kuzei.

--
2016-12-23 13:08
Neblogos rungtynės Kuziai.Ir gynyboje atidirbo,ir puolime nebuvo tik statistas,ir minučių gavo užtektinai.