Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Shaquille‘o O‘Nealo marškinėliai pakilo į „American Airlines“ arenos palubes, o Majamio „Heat“ krepšininkai tai pažymėjo iškovodami pergalę.

23
30
13
83%
5/6

19 taškų deficitą panaikinusi „Heat“ ekipa (10-20) namuose 115:107 (17:25, 36:35, 29:20, 33:27) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ klubą (11-21).

Sėkmingai startavusi „Lakers“ komanda antrajame kėlinyje spurtavo 21:8 bei pabėgo į priekį 42:23, tačiau persvaros išlaikyti jai nepavyko.

Rankų nenuleidę šeimininkai prisivijo varžovus po ilgosios pertraukos (59:60), o trečiojo ketvirčio pabaigoje ir persvėrė rezultatą savo naudai – 79:78.

Karjeros rungtynes sužaidusio Justise'o Winslow vedama Majamio ekipa ketvirtojo kėlinio pabaigoje galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įsirašė į savo sąskaitą pergalę.

O‘Nealo marškinėliai į arenos palubes pakilo per ilgąją rungtynių pertrauką. Būtent „Heat“ ir jau anksčiau jo marškinėlius į „Staples Center“ arenos palubes iškėlusios „Lakers“ komandos gretose aukštaūgis žaidė geriausius karjeros sezonus.

Majamyje O‘Nealas rungtyniavo 2004-2008 metais. 2006 metais jis kartu su Dwyane‘u Wade‘u atvedė „Heat“ į pirmąjį NBA čempionų titulą klubo istorijoje.

Iki šiol „American Airlines“ arenos palubėse buvo iškelti vos dviejų žaidėjų marškinėliai – Alonzo Mourningo ir Timo Hardaway.

„Heat“: Justise‘as Winslow (13 atk. kam.) ir Hassanas Whiteside‘as (13 atk. kam.) po 23, Goranas Dragičius 21.

„Lakers“: Lou Williamsas 27, Nickas Youngas 20, D‘Angelo Russellas 17, Timofejus Mozgovas 14.