Derricko Rose'o prasiveržimas Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Skriejantis Mindaugas Kuzminskas Nuotr.: AP – Scanpix

Shaquille'o O'Nealo pagerbimo ceremonija, gerai lemiamus ketvirčius žaidžiantis Isaiah Thomasas bei Rytų konferencijos komandas šluojantys „Warriors“ – tai ir daugiau – gruodžio 23-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Gruodžio 23-osios NBA pulsas

KAI SVARBU. Bostono „Celtics“ įžaidėjas Isaiah Thomasas myli ketvirtus kėlinius. Šios nakties pergalingos rungtynėse prieš Indianos „Pacers“ krepšininkas pelnė 28, iš kurių 14 per lemiamą mačo ketvirtį.

„Ketvirti kėliniai skirti ne visiems. Tai svarbiausia rungtynių atkarpa, o aš tiesiog priimu šią galimybę. Dievinu, kai mačas yra apylygis, aš noriu būti tuo vyruku, kuris išsprendžia tokias rungtynes. Galiausiai, manau, kad tiesiog darau tai, ką darydavau visada“, – po mačo mintimis dalijosi Thomasas.

PRALEIDO. Draymondas Greenas, kuriam gimė sūnus, išvyko į namus ir praleido rungtynes Brukline prieš vietos „Nets“. Oklando ekipai puolėjo netektis ypatingai jautėsi pirmoje susitikimo pusėje. Žaisdami be geriausio savo krepšininko gynyboje „Nets“ praleido net 65 taškus.

NENUGALIMI. Oklando „Golden State Warriors“ šį sezoną dar nėra patyrę pralaimėjimo kartėlio žaisdami prieš Rytų konferencijos komandas. Steve'o Kerro auklėtiniai laimėjo visus 8 susitikimus.

PAGAVO. Greitoje atakoje Stephas Curry pametė dantų apsaugą ir pagavo ją ore, o tai nesutrukdė atlikti rezultatyvų perdavimą Kevinui Durantui.

UŽBAIGIANTYS. Šį sezoną Niujorko „Knicks“ krepšininkai puikiai užbaigia rungtynes, jei pirmus tris kėlinius pirmauja prieš varžovus. Iš 15 tokių susitikimų „Knicks“ laimėjo 14.

PRADŽIA. Niujorko „Knicks“ šiąnakt įveikė Orlando „Magic“ rezultatu 106:95. Visgi šių ekipų laukia dar net trys susitikimai šiame sezone. Artimiausias mačas vyks vėl „Madison Square Garden“ arenoje, sausio 4 dieną.

PAGERBTAS. Šios nakties rungtynių tarp Majamio „Heat“ ir Los Andželo „Lakers“ ilgosios pertraukos metu, buvo pagerbtas legendinis „Heat“ vidurio puolėjas Shaquille'as O'Nealas. Krepšininko marškinėliai pažymėti 32-uoju numeriu iškelti į „American Airlines Arena“ palubes. Iki šiol tik Timas Hardaway ir Alonzo Mourningas buvo taip pagerbti.

O'Nealo pagerbimo ceremonija:

MOTYVACIJA. Gyvai pamatyti O'Nealo pagerbimo ceremonija buvo puiki motyvacija jauniesiems Majamio „Heat“.

„Arenoje tvyrojo 2006-ųjų nuotaika. Mūsų jaunieji krepšininkai sėdėjo ir stebėjo ceremoniją išpūtę akis, jie pamatė viziją, ką mes bandome sukurti“, – sakė ekipos strategas Erikas Spoelstra.

„Apėmė emocijos. Aš labai džiaugiuosi, kad mes galėjome būti Shaqo pagerbimo ceremonijos dalimi. Tai mums davė papildomos energijos“, – teigė Goranas Dragičius.

ATSITIESĖ. Nepaisant to, kad vienu metu atsilikinėjo net 19 taškų skirtumu, Majamio „Heat“ sugebėjo atsitiesti ir laimėti rungtynes. Tai didžiausias skirtumas šį sezoną, kokį sugebėjo panaikinti Eriko Spoelstros auklėtiniai.

PAKILO. 39-erių Paulas Pierce'as prieš San Antonijaus „Spurs“ sužaidė 10 minučių ir pakilo į 15-ąją vietą lygos istorijoje pagal sužaistų minučių kiekį, taip aplenkdamas legendinį Bostono „Celtics“ centrą Robertą Parishą. Per savo karjerą Pierce'as ant parketo iš viso praleido net 47 712 minučių.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.