Nuotr.:

Pagreitį Eurolygoje įgavo Stambulo „Daruššafaka“ (8-6) ekipa, kuri iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Šį kartą Davido Blatto auklėtiniai namuose 86:84 (13:22, 18:26, 27:13, 28:23) patiesė Tel Avivo „Maccabi“ (5-9) komandą, kuriai tai buvo net šeštasis pralaimėjimas paeiliui.

24
33
70%
7/10
8

Galingu spurtu 14:0 pirmąjį ketvirtį baigę svečiai iš Tel Avivo susikrovė 9 taškų pranašumą (22:13).

„Maccabi“ apsukų nemažino ir antrajame kevirtyje. O po taiklaus Sonny Weemso dvitaškio ir spurto 11:1, jie pasiekė rekordinę 19 taškų persvarą (48:29).

Per ilgąją pertrauką „Daruššafaka“ įsiklausė į trenerio nurodymus ir trečiąjį ketvirtį pradėjo įspūdinga atkarpa 20:5 bei deficitą sumažino iki 4 taškų (49:53).

Lemiamo ketvirčio pradžioje po taiklių Brado Wanamakerio baudų šeimininkai pagaliau išsiveržė į priekį (63:61).

Likus minutei iki rungtynių pabaigos po Devino Smitho dvitaškio „Maccabi“ atsilikimas buvo 1 taškas (78:79), tačiau perlaužti rungtynių jiems taip ir nepavyko.

„Daruššafaka“: Scottie Wilbekinas 23 (5/9 trit., 5 rez perd.), Willas Clyburnas 20 (12 atk. kam.), Bradas Wanamakeris 15.

„Maccabi“: Andrew Goudelockas 23 (5/6 trit., 8 atk. kam.), Victoras Ruddas 17, Devinas Smithas 12 (11 atk. kam.).