Nuotr.:

Mantas Kalnietis neretai metė pro šalį, tačiau buvo vienas rezultatyviausių blankiai išvykoje pasirodžiusios Milano „Emporio Armani“ (4-10) komandos žaidėjų.

19
32
2
6

Lietuvio atstovaujamas klubas keturioliktajame Eurolygos ture 75:89 (19:32, 16:17, 16:23, 24:17) nesugebėjo pasipriešinti „Barcelona“ (6-8) ekipai.

Kalnietis per 26 minutes surinko 8 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Šeimininkai pergalės link pradėjo žygiuoti jau pirmosiomis minutėmis pabėgdami į priekį 20:6. Artėjant ilgajai pertraukai, „Barcelona“ varžovus triuškino jau 47:30.

Antrojoje mačo pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė – svečiai iš Italijos nerado priešnuodžio Georgioso Bartzoko puolimui, todėl skirtumas tarp komandų toliau augo.

Pasibaigus trečiajam kėliniui „Barcelona“ pirmavo 72:51, todėl paskutinės 10 minučių jau tebuvo formalumas.

Katalonai Eurolygoje nutraukė trijų pralaimėjimų seriją bei šventė vos antrąją pergalę per pastaruosius aštuonis susitikimus.

„Barcelona“: Ante Tomičius 19, Petteri Koponenas 15, Aleksandras Vezenkovas 13, Tyrese‘as Rice‘as 10 (11 rez. perd.).

„Emporio Armani“: Rakimas Sandersas 27, Milanas Mačvanas 11, Mantas Kalnietis, Ricky Hickmanas (8 rez. perd.) ir Andrea Cinciarini po 8.

2016-12-24 00:37