Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Klivlando „Cavaliers“ (22-6) lyderiai sulaukė pagalbos iš atsarginių žaidėjų bei šventė lengvą pergalę savo žiūrovų akivaizdoje.

16
26
11
88%
7/8

Tris kėlinius dominavę Tyronno Lue auklėtiniai 119:99 (29:15, 37:25, 32:17, 21:42) nugalėjo Bruklino „Nets“ (7-22) krepšininkus.

Kevirtąją pergalę iš eilės pasiekę NBA čempionai pirmavo viso susitikimo metu, o trečiajame kėlinyje triuškino varžovus net 46 taškų skirtumu – 97:51.

Jau nuo trečiojo kėlinio vidurio „Cavaliers“ lyderiai neberungtyniavo, todėl taškus rinkti pradėjo sezono rezultatyvumo rekordus pagerinę Mike‘as Dunleavy (14) ir Kay Felderis (11).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 19, Tristanas Thompsonas 16, Kevinas Love‘as (15 atk. kam.) ir Mike‘as Dunleavy po 14.

„Nets“: Brookas Lopezas 16, Spenceris Dinwiddie 13, Seanas Kilpatrickas 12, Anthony Bennettas 11.