Nuotr.: Tass - Scanpix
Nuotr. Tass - Scanpix

Maskvos CSKA lyderis Nando De Colo dėl šlaunies traumos praleido 12 komandos susitikimų, o šiandien galingai grįžo į rikiuotę.

Jis buvo rezultatyviausias CSKA (10-1) komandos žaidėjas, o ji Vieningosios lygos mače namuose 85:63 (21:15, 19:21, 24:11, 21:16) antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Krasnojarsko „Enisey“ (5-6).

De Colo nugalėtojams per 22 minutes spėjo pelnyti 19 taškų (2/3 dvit., 1/3 trit., 12/12 baudų), atkovoti 6 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, perimti 3 kamuolius, išprovokuoti 8 pražangas ir surinkti 24 naudingumo balus.

Buvęs Vilniaus „LIetuvos ryto“ legionierius Denisas Lukašovas pralaimėjusiems per 8 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo kamuolį, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 2 naudingumo balus.

CSKA: Nando De Colo 19 (12/12 baudos, 6 atk. kam., 24 naud. bal.), Vitalijus Fridzonas 13, Nikita Kurbanovas ir Michailas Kulaginas po 10.

„Enisey“: Vladimiras Pičkurovas 12, Tony Tayloras 11 (6 rez. perd.), Suleimanas Braimohas 10, Vladislavas Truškinas 9.