Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Toronto „Raptors“ (22-8) vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas surinko vienuoliktąjį dvigubą dublį šį sezoną, o jo ginama ekipa NBA pirmenybėse svečiuose 95:91 (21:24, 22:18, 30:26, 22:23) susitvarkė su Portlando „Trail Blazers“ (13-20).

27
21
86%
6/7
60%
3/5

Valančiūnas per 27 minutes pelnė 12 taškų (5/13 dvit., 2/2 baudos), po krepšiais sugriebė 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir dukart prasižengė.

Rungtynių likimas sprendėsi paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę. Prasidėjus jai, „Blazers“ turėjo penkių taškų deficitą, tačiau ekipą tempęs C.J. McCollumas smeigė tritaškį.

Tuomet DeMaro DeRozano tritaškis skriejo pro šalį, bet „Raptors“ atkovojo kamuolį puolime ir Portlando klubas buvo priverstas pažeisti taisykles. Tuo pasinaudojo Cory Josephas, sumetęs abi baudas (93:89).

Per likusį laiką McCollumas ir DeRozanas apsikeitė taikliomis baudomis ir „Raptors“ šventė pergalę.

Rungtynėse įspūdingą dėjimą pademonstravo „Raptors“ gynėjas Terrence'as Rossas. Jis ketvirtojo kėlinio pradžioje perėmė kamuolį ir įkrovė iš viršaus apsisukęs ore.

Pralaimėjusių komandoje nežaidė traumuotas lyderis Damianas Lillardas, kuris vidutiniškai renka po 27 taškus. Pagrindinis įžaidėjas gydosi čiurną.

„Blazers“: C.J. McCollumas 29, Masonas Plumlee 13 (15 atk. kam.), Maurice’as Harklessas ir Shabazzas Napieras po 10.

„Raptors“: Kyle’as Lowry 27, DeMaras DeRozanas 20 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Patrickas Pattersonas 15 (8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 12 (12 atk. kam.).

Valančiūno pasirodymas:

Rosso dėjimas apsisukus ore:

Rungtynių epizodai:

2016-12-27 14:25
Medis tas Jonas pasidare. Kai atrode jog praita sezona luzis yvyks tai sy sezona dar prasciau zaidzia. O Blazers tai gilioj siknoj sedo. Praitais metais y PO pateko siais metais su geresnia sudetim vel dugnas.

--
2016-12-27 13:24
Dažnai skundžiamasi,kad Jonas kamuolių negauna.Šį kartą gavo užtektinai metimų,bet pats gali kaltint save,kad šitiek daug jų prametė.Taiklumas nusimušęs.Gal dėl to,jog dažniau iš vidutinio meta.

--
2016-12-27 12:30
a
McCollum galejo pramest pabaigoj bauda, bet... statistika svarbiau uz pergale...
2016-12-27 10:21