Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Be trijų svarbių žaidėjų Blake’o Griffino, Chriso Paulo ir J.J. Redicko rungtyniavusi Los Andželo „Clippers“ (22-11) komanda patyrė pralaimėjimą namuose – ji 102:106 (23:23, 23:40, 31:16, 25:27) turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ pranašumą (13-18).

24
29
69%
9/13
67%
2/3

Rungtynės priminė amerikietiškus kalnelius – po dviejų kėlinių „Nuggets“ turėjo 17 taškų persvarą (63:46), tačiau po trijų ketvirčių jų pranašumas siekė tik 2 taškus.

Lemiamo kėlinio metu „Clippers“ buvo įgijusi 7 taškų pranašumą (91:84), tačiau Denverio klubas spurtavo 16:4 ir įgijo 5 taškų persvarą (100:95).

Prasidėjus paskutinei minutei po DeAndre Jordano dėjimo „Clippers“ priartėjo iki minimalaus skirtumo (99:100), bet Willas Bartonas įmetė dvitaškį, Danilo Gallinari pataikė 4 baudas ir „Nuggets“ šventė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė europiečiai – serbas Nikola Jokičius pelnė 24 taškus ir sugriebė 10 kamuolių, o italas Danilo Gallinari įmetė 23 taškus bei atkovojo 11 kamuolių.

„Clippers“: Jamalas Crawfordas 24 (6 rez. perd.), Austinas Riversas 19, DeAndre Jordanas 12 (11 atk. kam.), Brandonas Bassas 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (10 atk. kam.) Willas Bartonas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Danilo Gallinari (11/12 baudos, 11 atk. kam.) po 23, Gary Harrisas 10.