Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Sėkmingai Eurolygoje žygiuojanti Vitorijos „Baskonia“ rodo nagus visiems didžiausiams Europos klubams ir demonstruoja solidžią sportinę formą. Tiesa, Baskijos regiono komanda septynerias rungtynes žaidė be vienos didžiausių savo žvaigždžių – Andrea Bargnani.

Andrea Bargnani

Andrea  Bargnani
Andrea  Bargnani
MIN: 21.39
PTS: 12.57 (56.47%)
REB: 2.71
AS: 0.43
ST: 0.14
BS: 1
TO: 1.71
GM: 7

Traumų ir sveikatos problemų kankinamas krepšininkas negali stabiliai rungtyniauti, o tai itin neramina komandos trenerį Sito Alonso. Specialistas Ispanijos žiniasklaidai pripažino, kad kaip žaidėjas, kuriam buvo prognozuojamas lyderio vaidmuo, italas kol kas nuvilia.

„Žaidžiame be Bargnani ne tris savaites, o beveik visą sezoną. Jis jau keliavo į Atėnus, tačiau Andrea fizinė būklė nebuvo tokia, kuri jam leistų kovoti Eurolygoje. Buvo rungtynių, kai jis įrodė savo talentą ir meistriškumo lygį, tačiau pergales, kuriomis mes stebinome Eurolygą pasiekėme be Andrea.

Taip, jis turėjo problemų kitose komandose, tačiau mes jį matėme kaip vieną didžiausių savo komandos žvaigždžių. Būkime realistais ir pripažinkime, kad kol kas jis tokia netapo. Antroje sezono dalyje Bargnani turės tai įrodyti.

Nemanau, kad Andrea į Vitoriją atvyko tik pasisvečiuoti mieste, jis nori sužaisti gerą sezoną, tačiau jei to nesupras, jo ateitis bus sunki. Jis labiau už bet ką kitą nori sužaisti sėkmingai“, – pasakojo Alonso.

Geriausias sezono rungtynes Eurolygoje šį sezoną Bargnani sužaidė atidarymo mače, kai į Stambulo „Anadolu Efes“ krepšį įmetė 26 taškus ir atkovojęs 4 kamuolius surinko 23 naudingumo balus.

Elitiniame Senojo žemyno turnyre italas vidutiniškai renka po 12,6 taško ir atkovoja po 2,7 kamuolio. Gruodį buvęs pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas sužaidė tik kartą – gruodžio 2-ąją susitikime su Stambulo „Galatasaray“.

 

Komentarai:
§Aisku jo mediskumas, talzyti zalgirio kaune nesukliude :D--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Kaip LR fanas - taip ir degradas. Kad ŽALGIRIS Baskoniją savo namuose įveikė.
2016-12-27
+3
Atsakyti
§
Aisku jo mediskumas, talzyti zalgirio kaune nesukliude :D

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-12-27
-1
Atsakyti
djgaffer
Greit karjerą baigt galės,jei mąstymo nepakeis.Gynybą pagerintų ir daugiau komandai žaistų,tai gal dar sužibėtų.Bet to nebus greičiausiai.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-12-27
Atsakyti
ooo
vienas beviltiškiausių ir vienas labiausiai pervertintų žaidėjų ever. Krepšinio IQ pas jį ne tai, kad žemas - tokio pas Bargnani išvis nėra. Ok, pradžioj jis dar teikė kažkokių vilčių, tai buvo galima pateisinti į jį investuojamus pinigus, bet paskutiniai 4-5 metai, tai yra kažkoks didelis nesusipratimas. Kuria vieta galvojo Baskonia kviesdamiesi jį pas save - suvokti sunku. Gynybos kiaurumo meistras, debiliškų sprendimų puolime guru, idividualistas ir visa kitas kas tik gali būti netinkama produktyviam krepšininkui. Tegu važiuoja jis į Kinija, šaibas moka nežmoniškas, gintis nereikia, bet užtat galima po 40 metimų per rungtynes daryt, nesvarbu, kad pataikys iš žaidimo 35 proc - vis tiek apie 30 pts vidurkį laikys, bus super žvaigždė ir niekam galvos dėl to neskaudės.
2016-12-27
-1
Atsakyti
Mar
https://youtu.be/p7b5wHb6htM

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-12-27
-9
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

Andrea Bargnani

Andrea  Bargnani
Komanda: Vitorijos Baskonia
Pozicija: PF, C
Amžius: 31
Ūgis: 213 cm
Svoris: 109 kg
Gimimo vieta: Roma, Italija