Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Šakių „Vytis“ (12-11) Mezon-NKL pirmenybėse sugebėjo reabilituotis prieš savo sirgalius. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namų arenoje 88:83 (24:14, 15:18, 29:26, 20:25) nugalėjo „Šilutę“ (12-11) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

33
33
60%
9/15
1

Nors pirmasis kėlinys baigėsi dviženkle „Vyčio“ persvara (24:14), kurią šakiečiai išlaikė didžiąją rungtynių dalį.

Visgi ketvirtajame kėlinyje „Šilutės“ klubas pamėgino kibti šeimininkams į atlapus. Darius Kibildis ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikė iš toli ir pamario krepšininkai išsiveržė į priekį (75:76).

Šeimininkus kitoje aikštelės pusėje traukti pradėjo Edgaras Stanionis, kuris netrukus atsakė tuo pačiu. Vėliau šilutiškiai šeimininkus pradėjo specialiai stabdyti pražangomis, tačiau Paulius Beliavičius prie baudų metimų linijos išliko šaltakraujiškas (86:83).

„Šilutę“ dar galėjo išgelbėti Darius Kibildis, tačiau jo metimas skriejo pro šalį ir „Vytis“ šventė dvyliktąją pergalę, po kurios jo pergalių ir pralaimėjimų balansas ir vėl tapo teigiamas.

Šios rungtynės itin sėkmingai susiklostė Marijui Užupiui. Šakių komandos puolėjas per 36 minutes pelnė 33 taškus (2/3 dvit., 9/15 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

9 tolimi metimai yra pakartotas sezono Mezon-NKL pirmenybių rekordas, kurį šį sezoną pasiekė „Palangos“ snaiperis Mindaugas Reminas.

„Vytis“: Marijus Užupis 33, Paulius Beliavičius 24, Tadas Sebežiovas ir Edgaras Stanionis po 7.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 19, Ulyssesas Thomasas 16, Brianas Wanamakeris ir Augustas Šuliauskas po 11.