Nuotr.: leprogres.fr
Nuotr. leprogres.fr

Pralaimėjimą antrojoje Prancūzijos lygoje patyrė Saint-Chamondo „Basket“ (4-9) ekipa su Eigirdu Žukausku. Ji namuose 62:76 (16:20, 17:18, 10:16, 19:22) pralaimėjo Havro STB (8-5) krepšininkams.

Žukauskas per 35 minutes pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit, 2/3 baud. met.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 4 pražangas, 1 kartą suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

Pergale džiaugėsi Simas Buterlevičius su Šarlevilio-Mezjero „Etoile“ (10-3) komanda. Ji svečiuose 76:70 (26:20, 17:13, 19:24, 14:13) pranoko Lilio LMBC (7-6) krepšininkus.

Buterlevičius per 21 minutę pelnė 6 taškus (0/3 dvit., 2/5 trit.), perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 1 sykį prasižengė ir naudingumo balų nesurinko.

Lygoje taip pat suklupo Modesto Kumpio atstovaujama Saint-Quentino „Aisne“ (6-7) ekipa. Ji išvykoje 65:73 (10:20, 17:20, 17:12, 21:21) pralaimėjo Denaino „Voltaire“ (7-6) krepšininkams.

Kumpys per 16 minučių pelnė 8 taškus (4/4 dvit., 0/3 trit.), perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą, 2 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Pralaimėjimą čempionato lyderiams patyrė Pauliaus Dambrausko atstovaujama Eks le Beno „Maurienne“ (5-7) ekipa. Ji svečiuose 65:68 (21:22, 11:12, 17:16, 16:18) nusileido Pajūrio Foso „Basket“ (12-1) komandai.

Įžaidėjas iš Lietuvos per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 1 kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

2016-12-28 00:46