Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Avery Bradley ir Isaiah Thomaso vedama Bostono „Celtics“ (19-13) ekipa antrą kartą per pastarąsias aštuonias dienas nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (20-14) komandą.

23
24
64%
9/14
2

„Celtics“ šį kartą Memfio krepšininkus patiesė namų arenoje – 113:103 (28:24, 28:24, 28:29, 29:26).

Jeigu šių komandų rungtynėse praėjusią savaitę „Celtics“ komandą į pergalę vedė karjeros rungtynes sužaidęs Thomasas, tai šį kartą jam puikiai talkino ir vieną geresnių sezono mačų sužaidės Bradley.

Gynėjas per 34 minutes pelnė 23 taškus (9/14 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“ komandai tai buvo jau penktasis pralaimėjimas per pastarąsias septynerias rungtynes. Klubo gynyba per paskutinius 5 mačus daugiau nei 100 taškų pralaido jau ketvirtąjį kartą.

Bostono klubui triumfuoti pavyko nepaisant 18 klaidų, o 7 kamuolius šeimininkai prarado ketvirtojo kėlinio metu.

„Mes turime labiau rūpintis kamuoliu savo rankose, o ypač kai su mumis žaidžia gerai besiginanti komanda“, – po susitikimo sakė Thomasas.

„Celtics“: Avery Bradley 23, Isaiah Thomasas 21, Geraldas Greenas 19, Jae Crowderis 17, Marcusas Smartas 13, Alas Horfordas 11.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 26, Tonny Allenas 17, Zachas Randolphas 16, Andrew Harrisonas 12, Jamesas Ennisas 11.