Nuotr.:

Eimantas Bendžius traukė komandą paskui save, tačiau tai nuo pralaimėjimo Ispanijos čempionate neišgelbėjo. Trijų lietuvių atstovaujama Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (4-9) ekipa. Ji namuose 77:83 (15:22, 20:21, 19:20, 23:20) pralaimėjo Bilbao „Dominion Basket“ (7-6) krepšininkams.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Dominion Basket“ pirmavo 76:65, tačiau tuomet į aikštę sugrįžo Bendžius. Klaipėdietis pelnė 6 taškus ir inicijavo spurtą, po kurio skirtumas sumenko iki 74:79. Kitoje atakoje mūsiškis blokavo Alexą Mumbru ir nuskubėjo į greitą ataką, tačiau jos rezultatyviau užbaigti nesugebėjo ir Bilbao krepšininkai išlaikė pranašumą savo pusėje.

Bendžius mačą pradėjo starto penkete ir per 32 minutes pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 2/7 trit., 7/7 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, išprovokavo 5 pražangas, 1 kartą suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios Bendžiaus rungtynės šį sezoną. Iki šiol daugiausiai taškų lietuvis įmetęs du kartus – po 12 į Madrido „Movistar Estudiantes“ ir Badalonos „Divina Seguros Joventut“ krepšius.

Jo komandos draugas Deividas Dulkys sužaidė prasčiausią sezono mačą. Gynėjas iš Lietuvos per 23 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, gavo 2 blokus, 1 kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko minus 2 naudingumo balus.

Osvaldas Matulionis nežaidė dėl traumos.

„Dominion Basket“: Scottas Mabforthas 13, Alexas Mumbru ir Michaelas Ericas (8 atk. kam.) po 11.

„Rio Natura Monbus Obradoiro“: Eimantas Bendžius 19, Artemas Pustovy 15, Santiago Yusta ir Shayne'as Whittingtonas (8 atk. kam.) po 12.